Domeeninime vahetus

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
admin
Posts: 11
Joined: Thu May 18, 2006 9:25 pm
Location: Tallinn,Viimsi,Pärnu
Contact:

Domeeninime vahetus

Post by admin »

Tervitus!

Planeerin domeeninime (ilmastik.pri.ee) vahetust, seega on avatud küsitlus domeeninime valikutest...avatud 21 päeva (kuni 4.03.2007). Kõik pakkumised seoses uue domeeninime valikuga on teretulnud.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

ilmeestis.org sobiks...
***
admin
Posts: 11
Joined: Thu May 18, 2006 9:25 pm
Location: Tallinn,Viimsi,Pärnu
Contact:

nimi

Post by admin »

Marek wrote:ilmeestis.org sobiks...
antud nimele võiks olla veel soovitajaid...minimaalselt kolm.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ilmavalve.org oleks minu lemmikvariant. sest meil ei ole siin foorumis eriti suurt aktiivsust siis kui midagi erilist toimumas pole.
ning mareki varianti ei poolda sest emhi ju annab eesti ilma ja teised lehed ka.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Mina pooldan ka ilmavalve.org
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Marek wrote:ilmeestis.org sobiks...
Ma olen ka selle poolt. Ilmavalve.org ei kõla eriti hästi
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tanel wrote:
Marek wrote:ilmeestis.org sobiks...
Ma olen ka selle poolt. Ilmavalve.org ei kõla eriti hästi
Huvitav oleks teada, kuidas ei kõla hästi. Minu arust just ilmeestis ei kõlaks hästi... "Ilm Eestis foorumis aktiveeriti kasutajate ilmavalve" ei kõla minu arvates küll nii hästi kui "Ilmavalve foorumis aktiveeriti kasutajate ilmavalve"
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Mon Feb 12, 2007 4:30 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Minu arvamus on see, et saidi nimi peab olema eestikeelne ja sõna ilmavalve ei kõlba, sest me ei ole mingid valvajad vaid ilmahuvilised.

2. variant : ilmafoorum.org
Last edited by Marek on Mon Feb 12, 2007 4:36 pm, edited 1 time in total.
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Eks siis muudame foorumi häireseisundi "kasutajate ilmavalve" ära "kasutajate ilmavaatluseks" kui lausa nii ei meeldi. Aga jah, igaühel oma arvamus

Minu variant: ilmavestlus.org sel juhul
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

kui juba ideede pakkumiseks läks siis ilmavaatlejad.org või siis sõna EESTI sinna ette panna.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Tarmo Tanilsoo wrote:
Tanel wrote:
Marek wrote:ilmeestis.org sobiks...
Ma olen ka selle poolt. Ilmavalve.org ei kõla eriti hästi
Huvitav oleks teada, kuidas ei kõla hästi. Minu arust just ilmeestis ei kõlaks hästi... "Ilm Eestis foorumis aktiveeriti kasutajate ilmavalve" ei kõla minu arvates küll nii hästi kui "Ilmavalve foorumis aktiveeriti kasutajate ilmavalve"
OK, kõlab see ehk normaalselt, kuid foorumi nimeks ei sobi. Siis siin nagu muud kui ilmavalve ei toimukski.

Mareki teine variant on ka täitsa korralik.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tanel wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:
Tanel wrote: Ma olen ka selle poolt. Ilmavalve.org ei kõla eriti hästi
Huvitav oleks teada, kuidas ei kõla hästi. Minu arust just ilmeestis ei kõlaks hästi... "Ilm Eestis foorumis aktiveeriti kasutajate ilmavalve" ei kõla minu arvates küll nii hästi kui "Ilmavalve foorumis aktiveeriti kasutajate ilmavalve"
OK, kõlab see ehk normaalselt, kuid foorumi nimeks ei sobi. Siis siin nagu muud kui ilmavalve ei toimukski.

Mareki teine variant on ka täitsa korralik.
Njaa... Su jutul on point, millega ka nõustun. 4. märtsini on veel kõvasti aega, eks mõtleme...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

nimi peaks olema tabav. ning siis kui uus nimi siis võiks ju logo ka koheselt olemas olla. logo teema oli siin olemas ka kuskil. aga eks kõigepealt vaja valida sobiv teema.
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Post by Meevaras »

Nendest kuuest variandist eelistaks ise neid kahte:
Estonianweather.org
Ilmafoorum.org
Kuna siin postitatakse suht palju ka foorumi inglisekeelsesse rubriiki siis järelikult on see tinglikult suunatud ka välismaisele kasutajale. Seega ei näe ma põhjust miks ei võiks olla nimi ka inglisekeelne....ühtviisi arusaadav nii eestlastele kui ka välismaisele külastajale.
Post Reply