Siin ta on!

Foorumit puudutavad postitused.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Siin ta on!

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ja viimaks ongi ilmastik.pri.ee foorum valmis. Siin ka hea uudis, et mobiilse interneti kaudu saan ka ise teateid lisada (tõsi küll, teemasid alustada). Vana http://www.zone.ee/ilmastik jääb ka edaspidi alles kuid ilma postitusvõimaluseta. Minu suurimad tänusõnad lähevad Reidar Sarapule, kes pani selle foorumi üles ning hankis ka weebiruumi. Suured tänud! Edu Ilmastikule uuel kujul!
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Annely Korju
Posts: 26
Joined: Thu May 25, 2006 7:33 pm
Location: Vastse-Kuuste v. Põlvamaa

Post by Annely Korju »

Avastasin alles hiljaaegu, selle vana foorumi, kuhu sai n.ö. telegramme saata. Nüüd küsimus, et kas ka teised peale sinu saavad edasi saata ka läbi wap-i sõnumeid :?: Näiteks, kui elekter ära ja vaja teistelegi teada anda hetke olukorrast.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Annely wrote:Avastasin alles hiljaaegu, selle vana foorumi, kuhu sai n.ö. telegramme saata. Nüüd küsimus, et kas ka teised peale sinu saavad edasi saata ka läbi wap-i sõnumeid :?: Näiteks, kui elekter ära ja vaja teistelegi teada anda hetke olukorrast.
Saab küll. Vaata juhiseid lingi Abi alt tormitelegrammide kastis. See vidin oligi mõeldud selleks, et saaks enda olukorra kohta infot edastada ka siis, kui mingi jama tõtt foorumi otse ühendust ei saa.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Olen nüüd ka siin foorumis registreerunud.
Tundub, et sellest foorumist tuleb väga hea foorum.
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Annely Korju
Posts: 26
Joined: Thu May 25, 2006 7:33 pm
Location: Vastse-Kuuste v. Põlvamaa

Post by Annely Korju »

Seda linki ma teadsin, see on ju selle vana foorumi aadressi peal http://www.zone.ee/ilmastik/index.php?a ... ics&fid=18 ja ka kasutasin täna korra, sest elekter läks ära, aga ma mõtlesin, et siin foorumis hakkab see asi võib-olla teisiti olema :) Ei tore on, kui see jääb nii nagu oli :lol:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Tormitelegrammidest tuleb siin uus versioon, kuid WAP ligipääs säilib tõesti.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ma kometeerin seda sellega et minule see foorum ei meeldi suht haiglane
pole parata aga see lihtsalt on minu arvamus
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:ma kometeerin seda sellega et minule see foorum ei meeldi suht haiglane
pole parata aga see lihtsalt on minu arvamus
Edaspidi, võiksid negatiivselt kommenteerides välja tuua ka mõjuvad argumendid, mis ei meeldi ja miks ning pakkuda välja ideed, mida saaks paremini teha. Selliseid leimamist meenutavaid kommentaare palun edaspidi vältida
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Muutsin oma avatari ära, tundus, et oli vist liiga suur...
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Muutsin oma avatari ära, tundus, et oli vist liiga suur...
Ta oligi, lubatud on 80x80 px
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply