Delfi spämmimine meie foorumi linkidega

Foorumit puudutavad postitused.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Delfi spämmimine meie foorumi linkidega

Post by Kaarel »

no mõni värd on ikka eriliselt haige. sellise kätte saaks siis tuli otsa kah.


ma saaks aru kui reklaamiks kuskil teemas kus ilm on uudiseks. või siis kui on severe weather tulekul või peakohal. ja siis on seal selline uudis.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

No see tekst on küll väärakas. Mõni omaarust jälle vist kõva nalja ära tegi. Kindlasti selline tekst foorumit ei populariseeri. Enamus inimesi ei hakka üldse vaatama, mis foorum siin on. Teiseks see on häbistav ja mõnitav sisutu tekst. Kui mina mingid sellist "reklaami" lugema satuks, siis ma küll ei vaataks sellist lehte. No loodaks, et paljud seda siiski ei näe.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

aga aru ma ei saa kas delfis on selline mölapidamatus lubatud w?
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Kaarel wrote:aga aru ma ei saa kas delfis on selline mölapidamatus lubatud w?
Ei usu et on! Kui foorumi admin siit delfisse kirjutaks siis ma usun et see jama koristatakse ära. Kuis see on olnud netis juba mitu kuud. Arvake ära kust tulid huvitavate nimedega foorumikkülastajad.
Peale selle on selle teksti juures veel selline viga et google võib spämmimise eest kataloogist väljaarvata ka või taha poole suunata. See tekst tundub olevat koostatud just nii et otsingumootorid seda tõsiselt võtaksid. Lehel on siinse foorumi nime kordi enam kui üheski teises sarnasel lehel.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

McSa wrote:
Kaarel wrote:aga aru ma ei saa kas delfis on selline mölapidamatus lubatud w?
Ei usu et on! Kui foorumi admin siit delfisse kirjutaks siis ma usun et see jama koristatakse ära. Kuis see on olnud netis juba mitu kuud. Arvake ära kust tulid huvitavate nimedega foorumikkülastajad.
Peale selle on selle teksti juures veel selline viga et google võib spämmimise eest kataloogist väljaarvata ka või taha poole suunata. See tekst tundub olevat koostatud just nii et otsingumootorid seda tõsiselt võtaksid. Lehel on siinse foorumi nime kordi enam kui üheski teises sarnasel lehel.
Saatsin Delfile kirja. Minu sõimuleksikonis ei jagu küll piisavalt palju (enam-vähem kõlbelisi) sõnu, et sellist käitumist kvalifitseerida...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:No see tekst on küll väärakas. Mõni omaarust jälle vist kõva nalja ära tegi. Kindlasti selline tekst foorumit ei populariseeri. Enamus inimesi ei hakka üldse vaatama, mis foorum siin on. Teiseks see on häbistav ja mõnitav sisutu tekst. Kui mina mingid sellist "reklaami" lugema satuks, siis ma küll ei vaataks sellist lehte. No loodaks, et paljud seda siiski ei näe.
Sama siin. Väärakas on too tekst tõepoolest.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Jeesus Maria! Kui guugeldada ilmastik.pri.ee tulebki too Delfi postitus kõige esimesena. Hirmus!

EDIT: http://noortekas.delfi.ee/foorum/read.p ... 451&t=8451 - veel üks! Ma loodan, et see leimaja võetakse karmilt käsile... Teavitasin delfit ka sellest. Selliste pärast me seda nn. Delfi eelnõud vajamegi!
EDIT: Nii palju õnnestus teada saada, postitused on tehtud novembris. Mis puudutab googlet, siis saatsin nende robotile foorumi lingi(nimelt on Googles selline nupp, kuhu kasutajad saavad oma lehte google robotile lugeda anda).
EDIT: Leidsin google kaudu veel ühe postituse delfist, tehtud oktoobris.

Teadmiseks: Arutelu sai alguse sellest teemast
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

no delfist on nüüd kadunud. ja lisan veel seda et see teema paigaldati 11 novembril kuupäevad olid ju juures. aga jah delfis vist pole ju (vist) registreerumis võimalust. seega arvan et seda tegelast nii naljalt kätte ei saa.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:no delfist on nüüd kadunud. ja lisan veel seda et see teema paigaldati 11 novembril kuupäevad olid ju juures. aga jah delfis vist pole ju (vist) registreerumis võimalust. seega arvan et seda tegelast nii naljalt kätte ei saa.
Küllap nad IP aadressi siiski logivad. Mina tean küll juhtumit sellest, kuidas üks delfis vaenu õhutas ning selle eest vastutusele võeti.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Õnneks on see läinud. Nõme tõesti. Juhu keegi elu peale kibestunud tüüp selle kirjutas. Loodetavasti pole foorumi maine väga paljude inimeste seas ikkagi rikutud.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Õnneks keegi eriti vist meie foorumi aadressit google otsinguss ei topi. Aru on ju saada, et selline teguvus normaalseid kasutajaid juurde ei too. Luuletuse sisu on jah selline nagu keegi oleks sõltuvuses ja jumaldaks seda foorumit, samal ajal kirjutab ta nii, et jääks inimestele mulje, et too kirjutaja on napakas. Ma loodan, et selles foorumis ei käi meie potensiaalsed kasutajad.
Last edited by Raul. K on Wed May 30, 2007 8:00 pm, edited 2 times in total.
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

loll wrote:Õnneks keegi eriti vist meie foorumi aadressit google otsinguss ei topi. .
Jah see on ebatõenäoline, kuid kui kirjutada sõna ilmastik, mis peaks ka siia tooma on esimene selle foorumiga seotud link ikka delfisse.
Ma ei tea kuidas teie, kuid mina ja paljud minu tuttavad ei kasuta netit kuna see on otsingumootorite seas umbes sama mis ilm.ee ilmainfo alal.
Rahvusvaheliste külastajate puhul on see veelgi ühsesem.
Kuid selle asemel et selle üle vaielda kust inimesed tulevad peaks admin vaatama statistikast järele, kust kaugu tuli
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ega meil vist muud ei jäägi üle kui vaadata ja kurvastada, kui väärakaid inimesi siin on. Selle teema suurte tähelepanu vajadustega autor seal delfis Inno oli kindlasti 1 selline. Arvata on, et ta on uhke, et millise "laheda" luuletusega ta hakkama sai.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

aga võbl see ''inno'' leidis selle veel kuskilt foorumist.
McSa
Posts: 15
Joined: Thu Nov 09, 2006 9:57 am

Post by McSa »

Nüüd on google reageerinud ja muutnud järjekorda, mis on juba päris hea. Mõne aja pärast peaks kaduma ka see delfi link, kui sama lehte uuesti indekseerima hakatakse.
Kokkuvõttes on alati kasulik oma saiti ka ise netist taga otsida nii asetub nii mõnigi segaseks jääv asi oma kohale.
Post Reply