Orkaan Felix

Postitused maailmas möllavate troopiliste tsüklonite kohta
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Orkaan Felix

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.nhc.noaa.gov/text/refresh/MI ... 0559.shtml

Puhkenud on siis järjekordne orkaan. Hetkel on teise kategooria orkaan kuid võib tabada Yucatani poolsaart 4. kategooria orkaanina.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Felix just tugevnes järsku viienda kategooria orkaaniks. Kell 3 andis Orkaanikeskus välja erakorralise ennustustepaki (avalik teade, ennustusteade, arutelu, jms).
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Täna pärastlõunal jõudis rannikule 5. kategooria orkaan. Tegemist on 5. kategooria orkaanide rekordiga. Arvan, et ka see nimi läheb pensionile. Käivad jutud(on vahendatud VOIP WX Netis), et vähemalt 2 inimest on surma saanud
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Orkaan Felixi ohvrite arv tõusis üle saja

Felix on nüüdseks küll juba rahunenud, kuid Nicaraguas oli suuri purustusi ja ka inimkaotusi. :(
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Egon Tinno wrote:Orkaan Felixi ohvrite arv tõusis üle saja

Felix on nüüdseks küll juba rahunenud, kuid Nicaraguas oli suuri purustusi ja ka inimkaotusi. :(
Oi ei... :(

Selle tormi nime saadab WMO küll pensionile...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply