Äikesed 25.05.2006.

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Post Reply
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Äikesed 25.05.2006.

Post by Marek »

Hetkel on Tallinnasse saabunud väga tume pilvemass läänest. Vihma ei saja aga tuulepuhanguid on. Kell 22:02 müristas üsna nõrgalt. Hetkel õhutemperatuur on +10,3°C.
Ka äikeseradarid näitavad äikest Loode-Eestis.
Liskas veel ennustab ka ESTOFEX homseks Eestisse äikest.
Last edited by Marek on Fri Jun 01, 2007 4:59 pm, edited 2 times in total.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Momendil siin Lagujas 8 kraadi sooja ning õhuniiskus 79%. Ega muud kommenteerida polegi. Päeval jaheda ilma toonud padukas ja pagi tuli ilmselt äikesepilve jäänukist(äike vaibus enne siia jõudmist).
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Margus
Posts: 50
Joined: Thu May 25, 2006 9:41 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Margus »

**** olin koolis järelvastamises, kui märkasin aknast lähenevat tumedat pilve, samuti tõusis tuul, kuid äikest seekord ei tulnud :( Vihma natuke tibutas ja see oli ka kõik.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Ma olin ka päeval koolis, kui tuli väga vähe hoovihma (alla 0,5mm), pilved ei olnud väga suured, äikest ka ei olnud päeval.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

äiksed 25 mail

Post by Kaarel »

võimas oli
olin kuskil metsavenna talus ja kui pilv peale tuli oli lahe 3 korda lõi välku kah
aga me sõitsime bussiga ringi ja otepää kõrgustikul ja selle ümbruses on ropult murdunuid puid
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Image Image Image

Selline vaade oli minu toa aknast umbes 10 minutit enne seda kurikuulsat nn. tuulispaska, nagu Tartu Postimees kirjutas. Ise arvan, et tegu oli pagituulega kuid kes teab... Kahjustuste iseloomu kohta täpsem info puudub.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply