Äikesed 4-5. juunil

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Äike
Posts: 208
Joined: Fri Jul 06, 2012 5:28 pm
Location: Jõgevamaa, Siimusti alevik
Contact:

Re: Äikesevõimalus 5. juunil

Post by Äike »

Eesti 05.06.2013 13:32
Täna (5.06) pärastlõunal ja õhtul on Eestis oodata kohati äikesevihma, on võimalik rahe. Äikese ajal on tugevaid tuulepuhanguid.
Knut Nuudi
tartumees
Posts: 75
Joined: Wed Jul 28, 2010 12:35 pm
Location: Tartu Kastani tn./Võrumaa.

Re: Äikesed 5. juunil

Post by tartumees »

Äkki keegi seletaks mida see must triip siin foorumis tähendab.
Kaivo
Posts: 251
Joined: Sun Dec 27, 2009 6:29 pm
Location: Tallinn

Re: Äikesed 5. juunil

Post by Kaivo »

tartumees wrote:Äkki keegi seletaks mida see must triip siin foorumis tähendab.
Leinamaks EMHI-t mis on alates juunist Ilmateenistus
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Äikesed 5. juunil

Post by Kaarel »

Tänane päev oli eilse päeva kordus... Olukord kus Valgu jääb kahe pilve vahele, sademeid sisuliselt ei esine, ja mõni üksik välk käib peakohalt üle. Vähemalt esines mitu pagi tänu kahele pilvele (edel,loe,Kirre).
tartumees
Posts: 75
Joined: Wed Jul 28, 2010 12:35 pm
Location: Tartu Kastani tn./Võrumaa.

Re: Äikesed 5. juunil

Post by tartumees »

Selge.
Seda ma arvasin.
Nimi nimeks peaasi,et edasi funktsioneerib.
Äikesest nii palju,et Tartus pole enam müristmist ammu kuulnud.
Päike lõõskab iga päev ja mõned väiksed pilved tekivad ainult.
mann
Posts: 65
Joined: Thu Jul 28, 2011 4:03 pm
Location: Rapla

Re: Äikesed 5. juunil

Post by mann »

Kaarel wrote:Tänane päev oli eilse päeva kordus... Olukord kus Valgu jääb kahe pilve vahele, sademeid sisuliselt ei esine, ja mõni üksik välk käib peakohalt üle. Vähemalt esines mitu pagi tänu kahele pilvele (edel,loe,Kirre).
ei saa mina aru,kus koha peal mina elan,et kahelt poolt mööduvad võimsad pilved,müristab niiet aknad värisevad,aga taevast tuleb ainult mõni piisk vihma ja ongi kõik. lähedalt voolab ka jõgi,kas see siis mõjutab?
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Äikesed 5. juunil

Post by Kaarel »

mann wrote:
Kaarel wrote:Tänane päev oli eilse päeva kordus... Olukord kus Valgu jääb kahe pilve vahele, sademeid sisuliselt ei esine, ja mõni üksik välk käib peakohalt üle. Vähemalt esines mitu pagi tänu kahele pilvele (edel,loe,Kirre).
ei saa mina aru,kus koha peal mina elan,et kahelt poolt mööduvad võimsad pilved,müristab niiet aknad värisevad,aga taevast tuleb ainult mõni piisk vihma ja ongi kõik. lähedalt voolab ka jõgi,kas see siis mõjutab?
Muidu on kõik õige, aga selleks, et aknaid värisema saada on ikka palju enamat vaja. Need kaks nire Velise,Vigala ei suuda äikesepilvele mõju avaldada, ainult vastupidi võib väga tormiline areng toimuda.
Post Reply