Äikesed 10. septembril

Postitused kodumaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja meid räsivate parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Äikesed 10. septembril

Post by Tarmo Tanilsoo »

Vaadates radari- ja satelliidipilte ning sat24.com poolt kasutatavaid välguandmeid paistab, et mõnel pool on äikesed lahti pääsenud.

Ka siin on taevas täna pärastlõunal näha olnud rünksajupilvi kuid müristamisi pole kuulnud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
amarelle
Posts: 104
Joined: Sun Aug 22, 2010 10:32 am
Location: Finland,Vaasa

Re: Äikesed 10. septembril

Post by amarelle »

Täna pole küll müristamist kuulda olnud aga eile õhtul 23:00 käis küll 1 kõva kõmakas peakohal ja öösel kella nelja ajal oli ka miskit toimumas,vähemalt mind ajas üles :D
fulgur
Posts: 10
Joined: Mon Jul 25, 2011 5:10 pm
Location: Tallinn

Re: Äikesed 10. septembril

Post by fulgur »

rääkimata estofexi level 1st
vaatleja38
Posts: 519
Joined: Sat Jul 23, 2011 9:45 am
Location: Saue vald/Tallinn

Re: Äikesed 10. septembril

Post by vaatleja38 »

Olles maal kartuleid võtmas kuulsin ühte üsna tugevat müristamist Harjumaa Kose asula suunast. Kell oli umbes 12:00 või veidi enam
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Äikesed 10. septembril

Post by Tarmo Tanilsoo »

fulgur wrote:rääkimata estofexi level 1st
Ma iseenesest nendele levelitele nii väga tähelepanu ei pööraks, pigem taustaolukorrale mis need tinginud on. Aga siin on seni esinenud vaid üksikuid vihmahooge.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Re: Äikesed 10. septembril

Post by Raul. K »

Aeg-ajalt esineb hoovihmasid, nendega kaasneb ka mõningane tuule tugevnemine. Äikest kuulnud pole.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Re: Äikesed 10. septembril

Post by Kaarel »

kella 14.30 paiku möödus ka siit nõrk äike põhjasuunalt, kuna pilv tuli üsna lähedale siis kaasnes ka nõrk pagi. Vihma kui sellist on tulnud nii tugevat kui nõrka üsna tihti.
jaanek100
Posts: 16
Joined: Mon Sep 12, 2011 8:56 am

Re: Äikesed 10. septembril

Post by jaanek100 »

Kella 23.00 paiku Läänemaal Kirblas (idas) nägime kuidas lõi korra ja maha. Müristamist ei olnud ja ka peale seda oli vaikus. Vihma tuli väga vähe.
Post Reply