Kuumalaine 21. - 25.(?) august

Postitused temperatuuri teemal
Post Reply
Jüri
Posts: 1017
Joined: Sun Jun 24, 2007 11:26 pm
Location: Tallinn/Tartu
Contact:

Kuumalaine 21. - 25.(?) august

Post by Jüri »

Oodata on tugevat soojalainet, mil temperatuur võib ka üle 30° tõusta. Nagu ikka, kaasnevad kuumusega ka äikesed, vähemalt indeksid soosivad seda kindlalt. Kuumalaine lõpp on küsitav. Tundub, et see soojalaine sarnaneb mai lõpu omaga.
Loodame siis maksimaalset!
ilmjainimesed.blogspot.com
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Mõtlesin oodata selle teemaga homseni, aga tore, et ette jõudsid. :)
Tahaks vägagi tunda veel üht viimast ja jõulist kuumalainet. EMHI'gi lubab sooja kuni +32. :lol: Ja ega ka äikesevaatlejatel selle ilma üle kurta pole.

Loodame parimat!
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Mõnusalt soe öö peaks täna tulema (+18 või nii). Seda eelkõige tänu äikesele.
Jüri
Posts: 1017
Joined: Sun Jun 24, 2007 11:26 pm
Location: Tallinn/Tartu
Contact:

Post by Jüri »

Äikest nüüd küll ei tule. Soe on tänu õhumassivahetusele.
ilmjainimesed.blogspot.com
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

EMHI **** hakkab viimasel ajal ikka aina rohkem mööda panema oma ennustustega! :x Kus see +29 kraadi Lõuna-Eestis on?? Mingid hädised +19 on. :roll:

EDIT by Tarmo Tanilsoo: Ei vannu!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:EMHI **** hakkab viimasel ajal ikka aina rohkem mööda panema oma ennustustega! :x Kus see +29 kraadi Lõuna-Eestis on?? Mingid hädised +19 on. :roll:
Ei vannu!

Pealegi, kust see soe tulema peaks, kui üks äikesepilv teise järel siin läbi käib ja ei lase Päikest maad soojendama.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tarmo Tanilsoo wrote: Pealegi, kust see soe tulema peaks, kui üks äikesepilv teise järel siin läbi käib ja ei lase Päikest maad soojendama.
Ikka peaks tulema küll. Vähemalt sellise järelduse võib teha EMHI päevaennustusest. Vaatamata rohketele vihmahoogudele ja äikesele tuleb +29 kraadi. :roll:
Ja mis eriline vannusõna see ikka oli?
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ei tahaks teie suvemõnusid ära rikkuda, aga kogu selle kuumalaine ajal on oodata äikest nii, et arutelud hetkeilma kohta toimuvad ainult äikeste teemas.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply