Ilm läheb soojemaks 4.augustist

Postitused temperatuuri teemal
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Tänane maksimum oli 26,8. Hetkel sooja 22,2 kraadi. Ilm on päev läbi olnud vähese pilvisuse ja nõrga tuulega.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Päeva maksimum täna +27,8 kraadi. Hetkel +22,5. Lõuna ajal oli tegelikult isegi päris suur pilvisus.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

No minu arust oli küll Reporteri ilmateade naljakas. Nemad väidavad, et just Kuressaares tulevad kõige kõrgemad temperatuurid (homme +31 ja reedel isegi +32). TV3 ja ETV uudised väidavad aga vastupidi, et Kuressaarel (ja saartel üldiselt) mõõdetakse kõige jahedamaid temperatuure (+22/+23).
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Kuumus wrote:No minu arust oli küll Reporteri ilmateade naljakas.
See on juba nii vana teema, et Reporteri ilmateade valetab ja seda ei ole mõtet vaadata... :)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Egon Tinno wrote:
Kuumus wrote:No minu arust oli küll Reporteri ilmateade naljakas.
See on juba nii vana teema, et Reporteri ilmateade valetab ja seda ei ole mõtet vaadata... :)
Jah... See jutt on juba väga leierdatud... Kui soovite täpset ilmateadet televisioonist, vaadake ETV'd või TV 3'e.

Aga jah, kisub taas kuumaks. Täna tuli ka vähemalt 26 kraadi ära.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tarmo Tanilsoo wrote:Aga jah, kisub taas kuumaks.
Arvestades selle suve ilma juunis ja juulis, siis kulub üks korralik kuumalaine augustis ära. Küll üle elad ja ehk isegi tunned sellest rõõmu. :wink: Täna vist oli augusti kõige soojem päev, sain maksimumiks +27,8. Kindlasti tuleb ära märkida ka soojad ööd, hetkelgi veel koguni +19 kraadi! :shock:
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

tead kuumus. ma annan sulle hea idee mine tööle ja sellisesse kohta kus ruumidel aknad ka on ning seinad on sellise ehitusega--->plekk - vill - plekk. ma arvan et sa oleksid suhteliselt õnnelik 30 kraadiga seal. kui väljas on 30 siis sees võib ka 40 kätte saada eriti kui ventilatsiooni pole. ja eks siis räägi sellest soojusest uuesti. ja miks sa ainsuses mõtlesid et elad üle. tarmo ju ei ütlenud midagi selle kohta et see jama oleks sel korral.

aga võimalik on see tore asi et tänasest on teise teemasse kolimine.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Jälle Kaarelilt täiesti ajuvaba ja mõttetu postitus, millel pole mingit seost selle teemaga. :roll:

Ja pole sugugi vaja teise teemasse kolida. :)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Hoiatus teile mõlemale!

Tülile provotseerimine ja sellele allumine.

Sellel vaidlusteemal ei toimu edasist arutelu.
Kuumus wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:Aga jah, kisub taas kuumaks.
Arvestades selle suve ilma juunis ja juulis, siis kulub üks korralik kuumalaine augustis ära. Küll üle elad ja ehk isegi tunned sellest rõõmu. :wink: Täna vist oli augusti kõige soojem päev, sain maksimumiks +27,8. Kindlasti tuleb ära märkida ka soojad ööd, hetkelgi veel koguni +19 kraadi! :shock:
Ei hakka meeldima... Eelmisel aastal oli 35 kraadi ning ma lausa ootasin kuumalaine lõppu...

Ja kuni konvektiivse aktiivsuse lõpuni "kolime" siit teemast ära.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Avasin selle teema taas paariks päevaks, kuna 10. augustil äikest oodata pole
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Täna oli kogu päev selge (vaid väga kaugel loodes oli mingit pilvemassiivi näha). Tuul oli nõrk ning temperatuurimaksimum oli 29,6 kraadi.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Mina sain maksimumiks täna veidi üle +29, täpselt vist +29,3. Tuul oli kohati isegi päris tugev, ulatudes kuni 8 m/s.

Ma ei tea, mis teie arvate, aga mulle tundub küll, et Tänassilma (Viljandimaa) jaama andurid satuvad päikese kätte, sest maksimum oli seal täna väidetavalt +34 ja selles ma väga kahtlen.
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

Siin jäi temperatuurimaksimumiks "vaid" +27,8 kraadi (kell 17.23). Viimase ööpäeva miinimumtemperatuur oli aga +10,9 kraadi (kell 5.59). Taevas oli siingi terve päeva selge. Ka tuult eriti polnud.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Mõnusalt soe öö on ees! Hetkel lausa +22,5 ning kõigi eelduste kohaselt alla +17 või nii langema ei peakski. Maksimumiks tuli täna "vaid" +29.
Ja oh imet, enne kella kaheksat õhtul tibutas tervelt kaks minutit!

EDIT: Eksisin päris rängalt. Öö miinimumiks oli hoopis koguni +19!
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Täna oli täiesti selge ja tuulevaikne ilm. Täna mõõdetust +30,5-st pole mina veel augustis rohkem saanud.
Post Reply