TV3 uue kujundusega ilmateade

Arutelud ilmateemalistest artiklitest, väljaannetest, ilmasaadetest, ilmateemalistest filmidest jm. Saatekavavihjed teretulnud.
Post Reply
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

TV3 uue kujundusega ilmateade

Post by Kaarel »

07.08.2006 19:38 - Tarmo Tanilsoo @ Laguja, Tartumaa teatab: Teeks foorumisse arutelu, mis te arvate TV 3 ilmateate uuest kujundusest. Mulle meeldib. Lisaks paistab, et nad edastavad nüüd ka hoiatusi.



ei mina seda vaadata viitsinud sest nad rikuvad sellega asja ära et sport enne ilma on ei ma seda sporti vaadata viitsi


ei komenteeri hetkel
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Ei ole veel jõudnud vaadata uut ilmateadet, aga üritan homme vbl. Aga see oleks tõesti paha, et ilmateade kõige lõpus on.
admin
Posts: 11
Joined: Thu May 18, 2006 9:25 pm
Location: Tallinn,Viimsi,Pärnu
Contact:

Ilmateade@TV3

Post by admin »

Arvestades kõigi kolme TV kanali ilmateate kujundust on TV3 oma väga hea...viie palli süsteemis annaks 5. Suhteliselt tagasihoidlik ning informatiivne (eriti hoiatuste alal).
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Noniii...just sai läbi ja õnnestus mul seda ka näha. Suhteliselt hea jah, kiidan ka hoiatuste edastamist. Aga kujundus siiski minu poolt hinne 4.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

see hea et edastavad ja näitavad ka suht pikalt 4 päeva prognoosi enne näitasid seda ilmanähtuste osa just u 2 sekundit

tore jah et hoiatusi edastavad

aga kah hinne 4 kujunduse pärast suht haiglane võiks olla veidi parem ikka
Post Reply