Tormikütid (Discovery)

Arutelud ilmateemalistest artiklitest, väljaannetest, ilmasaadetest, ilmateemalistest filmidest jm. Saatekavavihjed teretulnud.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Tormikütid (Discovery)

Post by Tarmo Tanilsoo »

Discovery pealt jookseb selline dokumentaalsaade nagu "Tormikütid". Mina olen näinud seni osasid kolmapäeviti kell 22, pühapäeviti kell 10 ja esmaspäeva pärastlõunal.

Kohemaid caveat lector(olgu lugeja teadlik): Minu teada küll õige tormiküttimine ei tähenda mobiilsete meteoradaritega ringi tiirutamist ning tankidega tornaadodesse kihutamist. Rõõm siiski näha, et sellel hooajal näidatakse pisut ka reaalseid tormikütte.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tormikütid (Discovery)

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ja taas on jooksmas uus hooaeg, kell 22:00 kolmapäeviti. Kui eelmine hooaeg sai rõõmustatud, et kedagi peale Casey ja Wurmani ka näidatakse, siis tundub, et Reed Timmer ka just kõige etem sell ei ole. Igatahes caveat lector kehtib ilmselt ka endiselt.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaivo
Posts: 251
Joined: Sun Dec 27, 2009 6:29 pm
Location: Tallinn

Re: Tormikütid (Discovery)

Post by Kaivo »

Jah, mina olen selle saate üks fänne.
Vaatan kui aega on, suhteliselt normaalne saade on .
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Tormikütid (Discovery)

Post by Tarmo Tanilsoo »

Vaatan, et Discovery on jälle neid siin hakanud näitama. Sellest tulenevalt tahaks välja käia olulise hoiatuse: Ilmnenud on, et tegu ei ole dokumentaalsarjaga ning kõige värskem hooaeg näitab seda eriti välja. Tegu on tõsieluseriaaliga ning nii mõnigi asi on toimetamisel muudetud totaalselt teiseks. Seetõttu ei tohiks seal seriaalis mitte midagi võtta puhta tõena! Kui ehk tegelikkuses neil päevil aset leidnud tormid välja arvata...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply