Page 1 of 1

Ilm meedias

Posted: Wed Feb 04, 2009 7:11 pm
by Tarmo Tanilsoo
Et ka meteoroloogilisel rahuajal millestki vestelda oleks, siis sai loodud kategooria, kus on võimalik aruteda ilma kohta meedias, olgu selleks ilmateated televisioonis, ilmasaated, ilmateemalised filmid jm... Ka on oodatud arutelu ilmast muudes meediumites(raadio, ajalehed, ajakirjad jm).

Ilmafilmide üle võib arutleda kasvõi sellepärast et Hollywoodi füüsikaseadused kipuvad sageli erinema reaalsest füüsikast ning parem, kui kõikvõimalikud ebatäpsused saaks varakult välja toodud, et pärast filmide põhjal eksiarvamusi kuidagi tekkida ei saaks.

Re: Ilm meedias

Posted: Sat Nov 14, 2009 9:02 pm
by ain
vaatan siis etkel discaveri Worldi pealt, äikese kütte (Danger Hunters) päris naljakas ja uvitav saade päris tõsised tormikütid, kes tahab vaatata ja saab siis homme on kordus kell 09.55 :wink:

Re: Ilm meedias

Posted: Sat May 04, 2013 5:15 pm
by Tim
Ei tea, kuivõrd ilmaga seonduv see teema on, kuid et tegemist on ühe unikaalseima loodusnähtusega Eestis, siis tooks selle siiski esile: Tuhala karstialale ja seal asuvale nõiakaevu alale ei tule kaevandust! Jäi selline uudis hiljaaegu silma ning ettevõtjate kaotusega ringkonnakohtus peaks see teema end ammendanud olema.
Image