Saatekavavihjed

Arutelud ilmateemalistest artiklitest, väljaannetest, ilmasaadetest, ilmateemalistest filmidest jm. Saatekavavihjed teretulnud.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Saatekavavihjed

Post by Tarmo Tanilsoo »

Siia teemasse on teretulnud vihjed ilmateemaliste saadete, -filmide jm eetrisse tuleku kohta. Üks vihje kirjutamise tingimus võiks olla see, et saade võiks olla ka Eestist vastu võetav, kas siis satelliidilt(Viasat või vabakanalid teistelt satelliitidelt, nt kasvõi saksa kanalid Astra 1 peal), kaablist või maapealsest levist.

Saadete enda kohta toimub arutelu saate enda kohta teemas.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Saatekavavihjed

Post by Tarmo Tanilsoo »

Aega küll vaid kümmekond minutit, kuid TV6 pealt tuleb täna kell 20:30 "Suurimad katastroofid: Tornaado" . Ma olen seda saadet vist varem National Geographicu pealt ka näinud
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
@Unipiha
Posts: 381
Joined: Thu Jul 31, 2008 10:55 pm
Location: Tartumaa, Nõo vald, unipiha küla

Re: Saatekavavihjed

Post by @Unipiha »

Miks te nii hilja põnevatest saadetest räägite kui saade kohe hakkab. Proovige tulevikus kasvõi näiteks 6tundi enne öelda et just see saade on tulekul siis saavad ka teised näha. :roll:
_____________________
Häid elamusi kõigile!
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Saatekavavihjed

Post by Tarmo Tanilsoo »

nõoilm13 wrote:Miks te nii hilja põnevatest saadetest räägite kui saade kohe hakkab. Proovige tulevikus kasvõi näiteks 6tundi enne öelda et just see saade on tulekul siis saavad ka teised näha. :roll:
Minagi avastasin selle alles siis, kui ma selle postituse tegin. Aga muretseda ei tasu, täna kell 16:30 on kordus.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Henri
Posts: 149
Joined: Tue Mar 11, 2008 9:51 am
Location: Raplamaa:Alu

Re: Saatekavavihjed

Post by Henri »

Kahjuks elionil tv6-te pole aga pole viga :)
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Re: Saatekavavihjed

Post by @Tallinn »

Viasat, kui Eesti üks ahveristlikumaid ettevõtteid üldse keeras jah Elionil oma paketikanalite kraanid kinni. Imestan, et Starmanil ja teistel pakkujatel veel need alles on. Kuigi jah viimaste päevade uudiste põhjal sai ka Elion paraja sigadusega hakkama niiet pole mõtet kumbagi siin kiita.
Ise ka juhuslikult midagi nägin kuid eriti ei süvenenud asjasse.
Image
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Saatekavavihjed

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kommentaariks: Ise vaatan TV6'e maapealsest digilevist(kust näeb seda ilma mingi kuumaksuta). Kõige lihtsam ja odavam viis digilevi vastuvõtuks on ilmselt kasutada arvutikaarti, endal on ka näiteks olemas üks kuuesajakroonine USB-vastuvõtja. Samas ei tule arvutikaardid nõrga signaaliga nii hästi toime, kui tavalised digiboksid. Saatja lähedal peaks piisama ka väiksemast antennist(minul saab 15 km kaugusel saatjast pildi ette ka vastuvõtja originaalantenniga), kuid kaugemal võib vaja minna natuke korralikumat süsteemi.

Teistel pakkujatel on TV6 alles meie seadusandluse tõttu: Elektroonilise side seaduse §90 järgi peavad kaabellevis olema kõik maapealses levis nähtavad kanalid. Kahjuks on Elioni IPTV kukkunud kuskile seaduseauku :(
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Saatekavavihjed

Post by Tarmo Tanilsoo »

Midagi neile, kellel ligipääs Deutsche Welle TV'le(mina näen satelliidilt Astra 1, kus sellel on FTA ülekanne). Laupäeval kell 14:30 "Fookuses: Tormi vastu" Deutsche Welle TV's. Saade on inglise keeles.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply