Valge aastavahetus?!

Postitused sademete kohta
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Post by Meevaras »

Siin on sadu lakanud ja temperatuur tõusnud taas +4 kraadini. Lumi on kõik sulanud niiet siiski tuleb siin aastavahetus must. Kuu on hakanud pilvede vahelt piiluma niiet loodetavasti muutub ilm aastavahetuseks selgemaks. Tuult küll praegu eriti pole aga pilvedel on küll juba meeletu hoog sees, eks näis mis raju aasta esimene päev siis toob. Mina lõpetan tänaseks...Head Vana-aasta lõppu kõigile ilmahuvilistele siitpoolt!
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Siin tuleb aastavahetus siiski valge, kuigi sajab uduvihma ja sooja on 1,9 kraadi. Lumepaksus on veidi üle 1cm kuid lumi on väga märg. Aastavahetuseks ta veel ära sulada ei jõua, aga kui nii edasi läheb, siis võib homme hommikuks maa enam-vähem must olla. Praegust on Tartus täielik tuulevaikus.
Ka mina soovin head aastavahetust kõigile.
Tanel
Posts: 546
Joined: Thu May 25, 2006 8:39 pm
Location: Suure-Jaani, Viljandimaa / Tartu
Contact:

Post by Tanel »

Siin sajab ikka veel lund. Vahepeal tuli ka uduvihma. Temperatuur -0,8C, lund maas ca 3cm.
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Post by Tarmo H »

Laupal algab uus aasta samuti lumiselt. MSN-i kaudu pole sellele veel kinnitust saanud kuid EMHI tunniandmeid uskudes vähemalt Türil lumesadu jätkub...
HEAD VANA AASTA LÕPPU kõigile foorumikasutajatele ka minu poolt. Minu järgmine postitus siia foorumisse tuleb juba uuel aastal.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin sajab juba üle tunni nõrka vihma. eesti ilm on ikka nõme küll. ja kui juba soovimiseks läks siis just ilmahuvilistele soovin TORMIST UUT AASTAT see kulub ju meie kasutajakonnale kõige rohkem ära.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Kaarel wrote:kuskil ennustas kasutaja soul et heal juhul tuleb ainult saju algul ja öösel lörtsi ja seda veel äärmisel juhul miks mulle küll tundub et ta mööda pani.
26.12 välja pakutud Tartu prognoos aastavahetuseks, küll täpselt kell 24.00 ei täitunud, aga 4 tundi hiljem oli prognoos juba täppi läinud.
04.00.Sadas kerget vihma, temp 2.1C , tuul W 3-7m/s ja maas kerge lörtsi kiht, mis tänu vihmale ja tugevnevake W tuulele sulab suht kiiresti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Minul on hommikuks vaid kerge lumekirme maas. Side lõpp! Edasised arutelud hetkeilma kohta tormi teemas
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply