Tugev vihm 18. oktoobril

Postitused sademete kohta
Post Reply
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Tugev vihm 18. oktoobril

Post by Raul. K »

Siin on varahommikust peale vihma tulnud ja üsna korralikult. Ka praegu sajab kõvasti. TÜ füüsikamaja katus näitab, et sadanud on umbes 10mm, aga arvatavasti see hulk suureneb täna oluliselt.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Nüüd on sadu järgi jäänud, aga temperatuur on 2 kraadi langenud lühikes ajaga. Seda kinnitab ka Tü füüsikamaja katuse ilmajaam. Äikest igatahes pole ma kuulnud, kuigi sellise temperatuurilangusega nii lühida aja jooksul on see päris võimalik. Ka pole mingit eriti tugevat sajuhoogu olnud. Tuulgi on pea olematu.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin on ka suht päeva eest sadanud. koolimaja kolmanda e. katuse korruse ühe klassi uputasime kah täna ära. sel ajal sadas kah kõige tugevamini praegalt on nõrk vihm ja väljas on suht soe.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Hetkel vaid tibutab vihma. Sooja on ikkagi +7 kraadi, mida väga palju pole. Huvitav oli see järsk temperatuurilangus. Mingit tuult, äikest ega kõva vihmahoogu ei olnud. Ainus asi on see, et peale seda pole nii kõvasti enam sadanud.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

7 mm on kokku sadand
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Tallinnas sadas täna varahommikul 3mm vihma. Keskpäeval pilvisus hõrenes.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Lagujas tuli eile 35 mm.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

emhi sademete kaart küll seda ei väida et seal niipalju sadanud oleks
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

No EMHI sademete kaart on bull**itt kah...Ei, tegelt ma hii hullusti ka öelda ei tahtnud. Aga EMHI sademete kaart on tehtud EMHI jaamu silmaspidades ja need sajualade piirid pole kindlasti õiged ja see on suht võimatu teha õigesti...
Post Reply