Äikesetormid USA-s 1. märtsil

Arutelud välismaal aset leidvate äikeste, keeristormide ja parasvöötmeliste tsüklonite kohta.
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Äikesetormid USA-s 1. märtsil

Post by Tarmo Tanilsoo »

Seal on taas äikeseraju lahti, seekord teeb üks telekanal ka otseülekannet - http://www.thekansascitychannel.com/vid ... playerpage (sisesta aadress nt. Windows Media Playerisse)
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

High Risk for severe storms...
The Storm Prediction Center is forecasting a major severe weather outbreak today and/or tonight. Details below.
The following Weather Watches are currently in effect:
0039...0040...0041...
The following Mesoscale Discussions are currently in effect:
0227...
Nüüd tuleb küll kaos
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Vähemalt 1 inimene on hukkunud :(
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.nbc15online.com/ - äikesed on nüüd Alabamas.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Nagu Kaarel teises teemas kirjutas, möllasid seal tornaadod ning Alabamas Enterprises läks tornaado üle kooli ning inimesi sai surma. Kohalikel haridusametnikel on nüüd kõvasti seletamist, sest hoolimata hoiatusest(mis hoiatas tornaadost üle 20 minuti ette!) ei katkestatud õppetööd. Ja kooli juhtkond on nüüd pahandustes.

Telekanali WSFA kodulehel www.wsfa.com on rohkem uudiseid. Samuti vahendab WSFA, et seal möllas EF3 tornaado
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply