Accuweather.com

Tarkvara ilma jälgimiseks
Post Reply
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Accuweather.com

Post by Egon Tinno »

Seda ilmalehte ei peetud küll kõige usaldusväärsemaks, kuid igatahes hankisin Firefoxile lisavidina, mis näitab hetke ilma (ja ka ennustusi) vabalt valitud kohas. Eriti meeldis see, et sai valida ka palju väiksemaid kohti kui Tallinn või Tartu. Isegi väike Tapa oli olemas (lähim "linn" mulle). :o Lisaks panin kodulehele ka erinevate linnate andmed (muutuvad randomiga). On kellelgi veel kokkupuuteid selle lehega?
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Accuweather.com

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:Seda ilmalehte ei peetud küll kõige usaldusväärsemaks, kuid igatahes hankisin Firefoxile lisavidina, mis näitab hetke ilma (ja ka ennustusi) vabalt valitud kohas. Eriti meeldis see, et sai valida ka palju väiksemaid kohti kui Tallinn või Tartu. Isegi väike Tapa oli olemas (lähim "linn" mulle). :o Lisaks panin kodulehele ka erinevate linnate andmed (muutuvad randomiga). On kellelgi veel kokkupuuteid selle lehega?
Vähemalt Vista töölaua vidinal on isegi Laguja ära esindatud :) Ma praegu nüüd vaatan, kui täppi selle ilmaennustus läheb. Päeva maksimumtemperatuur läks küll praeguse seisuga täppi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Re: Accuweather.com

Post by Egon Tinno »

Tarmo Tanilsoo wrote:
egontinno wrote:Seda ilmalehte ei peetud küll kõige usaldusväärsemaks, kuid igatahes hankisin Firefoxile lisavidina, mis näitab hetke ilma (ja ka ennustusi) vabalt valitud kohas. Eriti meeldis see, et sai valida ka palju väiksemaid kohti kui Tallinn või Tartu. Isegi väike Tapa oli olemas (lähim "linn" mulle). :o Lisaks panin kodulehele ka erinevate linnate andmed (muutuvad randomiga). On kellelgi veel kokkupuuteid selle lehega?
Vähemalt Vista töölaua vidinal on isegi Laguja ära esindatud :) Ma praegu nüüd vaatan, kui täppi selle ilmaennustus läheb. Päeva maksimumtemperatuur läks küll praeguse seisuga täppi.
Vau, mõnel on Vista... :o Kahjuks XPga see vist ei tööta. :cry:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Accuweather.com

Post by Tarmo Tanilsoo »

egontinno wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:
egontinno wrote:Seda ilmalehte ei peetud küll kõige usaldusväärsemaks, kuid igatahes hankisin Firefoxile lisavidina, mis näitab hetke ilma (ja ka ennustusi) vabalt valitud kohas. Eriti meeldis see, et sai valida ka palju väiksemaid kohti kui Tallinn või Tartu. Isegi väike Tapa oli olemas (lähim "linn" mulle). :o Lisaks panin kodulehele ka erinevate linnate andmed (muutuvad randomiga). On kellelgi veel kokkupuuteid selle lehega?
Vähemalt Vista töölaua vidinal on isegi Laguja ära esindatud :) Ma praegu nüüd vaatan, kui täppi selle ilmaennustus läheb. Päeva maksimumtemperatuur läks küll praeguse seisuga täppi.
Vau, mõnel on Vista... :o Kahjuks XPga see vist ei tööta. :cry:
Minu õe läpakal on jah. Suurel lauaarvutil on Linux. Aga on olemas ka pluginad Firefoxi ja Internet Exploreri jaoks
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

http://ilmastik.pri.ee/forum/viewtopic.php?t=181 seda mõtlesid siis. iga kolgas on olemas.
Post Reply