Microsoft lõpetas Windows 98 toetamise.

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Post Reply
Tarmo H
Posts: 791
Joined: Sat May 27, 2006 3:42 pm
Location: Järvamaa, Laupa
Contact:

Microsoft lõpetas Windows 98 toetamise.

Post by Tarmo H »

11.07.2006 13:37 - Tarmo Tanilsoo @ Laguja, Tartumaa teatab: Microsoft lõpetas tänasest Windows 98 toetamise. Ma olen maruvihane. Teekski ettepaneku, et hakkame netis allkirju koguma sellise diskrimineeriva tegevuse vastu. Kust võtan mina raha uue arvuti ja opsüsteemi jaoks? Teeks foorumisse teemavälise kategooria alla teema, kuidas sellesse suhtuda. Mina suhtun VÄGA NEGATIIVSELT!

Suhtun ka ise sellesse Microsofti sammu väga kriitiliselt. Mind see samm küll ei mõjuta sest kasutan ise Windows XP Home Edition`i. Kuid paljudel on siiski arvutites veel vanad opsüsteemid ja kõigil ei jätku raha ka uue opsüsteemi ja ka arvuti ostuks. Nii et toetan isiklikult Tarmo Tanilsood ja kutsun ise kah üles teisi foorumikasutajaid teda toetama.
Palju äikest! Palju torme! Rohkelt sademeid! Palju palavust! Palju pakast!
Velx
Posts: 9
Joined: Thu Jul 06, 2006 3:04 pm
Location: Türi

Post by Velx »

Täiesti loogiline samm MSi poolt. Windows98 on juba ammu vananenud ja seda ei ole mõtet enam edasi arendada. See, et MS lõpetas W98 toetamise ja paranduste edasiarenduse ei tähenda veel seda, et tuleks kohe uus arvuti ja OP-süsteem osta. Kõik toimib ju edasi ja kui tõesti mõni uus programm tööle ei lähe, siis see on selle konkreetse programmi arendaja süü.
Sama lugu oli kunagi Windows 3.x puhul ja tuleb ka WinXPga sama kala, kui tuleb kätte aeg Vistal särada.
Mainin ära ka WindowsXP hinna, selleks on: 1290kr
Kui MSi poliitika vastuvõetavana hakkab tunduma, siis on ka võimalus kasutada Linuxit.

Arvan ka, et aurumasina edasiarendamine oleks praegu mõttetu.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

mind see ka ei puuduta sest mul endal windows XP professional

ja mul ka vana arvuti windoosa 98 saga pole hullu midagi aga ma arvan et see sind ei sega eriti et tootmine ära lõpetati pole ju seda mõtet toota mis sisse enam eriti ei too.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Mind puudutab ja kuidas veel! Kodus on juba 7 aastat Windows 98-ga masin. Ja ärge tulge ütlema, et osta siis uus - mine pole üks sellistest, kes saab iga hetk poodi joosta ja uue arvuti osta. Seepärast ma nii vihaselt vastu olengi.

Ja milleks visata arvutit ära kui see veel töötab(ainult draiveritootjad ei viitsi W98-le enam korralikku tuge teha)

Aga eks nad teevad seda kõike raha pärast - kui kõik 70 miljonit inimest arvutid välja vahetaksid, saaks arvutitööstus hiigelsissetuleku.

Aga mu hääl on siin vist hüüdja hääl kõrbes.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Tue Nov 14, 2006 6:08 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Alles sain uue arvuti, vanal oli ka 98 ja töötas sitkelt...mul ei läinud google earth ja msn (äkitselt) 98-ga tööle, olin vihane küll...
Post Reply