Re: Accuweather.com

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Post Reply
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Re: Accuweather.com

Post by Kuumus »

egontinno wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:
egontinno wrote:Seda ilmalehte ei peetud küll kõige usaldusväärsemaks, kuid igatahes hankisin Firefoxile lisavidina, mis näitab hetke ilma (ja ka ennustusi) vabalt valitud kohas. Eriti meeldis see, et sai valida ka palju väiksemaid kohti kui Tallinn või Tartu. Isegi väike Tapa oli olemas (lähim "linn" mulle). :o Lisaks panin kodulehele ka erinevate linnate andmed (muutuvad randomiga). On kellelgi veel kokkupuuteid selle lehega?
Vähemalt Vista töölaua vidinal on isegi Laguja ära esindatud :) Ma praegu nüüd vaatan, kui täppi selle ilmaennustus läheb. Päeva maksimumtemperatuur läks küll praeguse seisuga täppi.
Vau, mõnel on Vista... :o Kahjuks XPga see vist ei tööta. :cry:
Olen kuulnud, et Vistal on palju vigu?
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

siin läheb nüüd windowsi arutamiseks vist aga lisan siis oma arvamuse ka vistast. kaalub vähem ja on kiirem. seega parem kui xp. aga jah kasutada peab ka oskama.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuidas kaalub vähem? Minu meelest just nõuab superarvutit... XP on parem. Ühilduvusprobleeme vähem. Vistaga on ühilduvusprobleeme tüütult palju, vanemad värgid ei pruugi enam töötada jms...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

krüptitud vista on alla 700 MB raske ja xp on 2,3 GB. seega vista ikka etem on kiiruse ja kaalu suhtes. aga mainin uuesti et kasutada pead oskama siis saad sellega ka normaalselt läbi. kui uus arvuti siis mingit vanaaegset sodi pole arvutisse eriti ju tarvis ka. vanaaegsetel nagunii vistat listis pole.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Eks igaühel ole õigus oma arvamusele, kuid mina arvan Vistast nii, et seda ühelegi ei soovitaks. Ka Windows XP jaoks tehtud programmidel olla probleeme. Samamoodi vanad abiinfofailid ei tööta.

Vana sodi suhtes - Mõnikord teeb vanem program just ise kõige paremini töö ära. Mina pole üks sellistest, kes viskab töötava asja ära pelgalt selle pärast, et see on vana.

Minu leiud Vistast:
* Nõuab võimsamat arvutit kui XP, ka XP kasutajatele võib Windows Vista ostmine uue arvuti ostu tähendada. Isegi WRF ilmamudeli süsteeminõudmised ei ole nii karmid kui Vistal.
* Ressursinäljane
* Vanemate programmide kasutamine on ebamugav või võimatu
* Ka uuematel programmidel on olnud probleeme - ühilduvusprobleemid
* Kõik (meediapleier, Internet Explorer) on tundmatuseni ümber tehtud

Tõsisema töö tegijad hoidke Vistast kohe kindlasti eemale - teiselt poolt lompi nurisevad kohalikud tormikütid, et nende videotöötlusprogrammid ja ilmajälgimisprogrammid ei tööta. Igatahes probleemid ilmnevad kohe, kui hakata tõsisemalt tööd tegema.

Aga eks see sõltub arvutist, mõnel töötab ta suht hästi, mõnel on valu ****'s.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Sain ka sõbra pool hetkeliselt kasutada uut "imesüsteemi". No mina just küll eriti ei kiidaks. Paljud on väitnud, et Vista anti enneaegselt välja ja pean tõdema, et üldiselt nõustun. Mitmete programmide kasutamine äärmiselt ebamugav ja errorite-rohke. Nagu eelnevalt mainitud, siis jah, ressursse võtab meeletult. Ei oska eriti midagi rohkemat öelda, sest puudub tõsisem ülevaade.
Aga võin öelda, et vähemalt niipea Vista teed minu kodusse ei leia. :)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Sain ka sõbra pool hetkeliselt kasutada uut "imesüsteemi". No mina just küll eriti ei kiidaks. Paljud on väitnud, et Vista anti enneaegselt välja ja pean tõdema, et üldiselt nõustun. Mitmete programmide kasutamine äärmiselt ebamugav ja errorite-rohke. Nagu eelnevalt mainitud, siis jah, ressursse võtab meeletult. Ei oska eriti midagi rohkemat öelda, sest puudub tõsisem ülevaade.
Aga võin öelda, et vähemalt niipea Vista teed minu kodusse ei leia. :)
Ja ka mina vabatahtlikult ei installiks Vistat kuhugi.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply