EMHI sõlmis koostöölepingu HIRLAM konsortsiumiga

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

EMHI sõlmis koostöölepingu HIRLAM konsortsiumiga

Post by Tarmo Tanilsoo »

http://www.etv24.ee/index.php?0580467

Minu ettepanekud edasiseks:
Saada oma hoiatused meteoalarm.eu lehele
Teha meteoradari ja välguradari pilt kõigile kättesaadavaks.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Egon Tinno
Posts: 212
Joined: Sun Jul 01, 2007 12:47 pm
Location: Lääne-Virumaa, Kõrveküla
Contact:

Post by Egon Tinno »

Ühinen sinuga :!:
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

meteoraradarit saavadki kõik vaadata kes soovivad 1200 kroonist väljaminekut aastas. nendel on juba ju niigi suured väljaminekud ja kui kõiki teenuseid tasuta pakkuma hakata siis oleks emhiga varsti jokk. ei saaks mingit ilma enam kuskilt. eesti riigile pole ilm oluline enne kui mitmete riigitegelaste majad on tänu ilmale hävinenud. siis ehk hakkab midagi toimuma.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:meteoraradarit saavadki kõik vaadata kes soovivad 1200 kroonist väljaminekut aastas. nendel on juba ju niigi suured väljaminekud ja kui kõiki teenuseid tasuta pakkuma hakata siis oleks emhiga varsti jokk. ei saaks mingit ilma enam kuskilt. eesti riigile pole ilm oluline enne kui mitmete riigitegelaste majad on tänu ilmale hävinenud. siis ehk hakkab midagi toimuma.
Üks asi - see on topelt maksmine! Kas EMHIt mitte ei finantseerita maksumaksja raha eest? Minu meelest küll. Aga jah, enne peab vist EF-5 tornaado keskkonnaministri(või lausa peaministri või presidendi) maja teise postiindeksisse tõstma enne kui mentaliteet muutuma hakkab
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

meteoalarmi kohta meenus veel et ega hoiatusi saab ilm.ee ja emhi.ee ju kah lugeda ja on isegi etemad. sest ka sinna läheks ju emhi.ee hoiatus ülesse. ja ega suurt vaatajas klubi sellele ei tekiks ma arvan. inimesed saavad vajalikumad andmed emhist kätte kui midagi väga hullu oodata on.
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ka mina kordan oma varasemat ettepanekut teha meteoradar ja äikseradar tasuta kättesaadavaks. Ei usu, et EMHI sellest meteoradari maksu all hoidmisest suurt kasu saab, kuna vaevalt, et eriti paljud inimesed seda raha eest tellivad. Ise arvan, et süüdlane on keskkonnaministeerium. Ei tohiks ju olla raske leida EMHIle raha, et nad saaksid mõlemad radarid lihtrahvale kättesaadavaks teha. Ilmselt on viimastel aastatel unustatud äiksega kaasnevad ohud hoolimata sellest, et selle aasta mais põles äiksega seoses maha üle kümmne maja.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:meteoalarmi kohta meenus veel et ega hoiatusi saab ilm.ee ja emhi.ee ju kah lugeda ja on isegi etemad. sest ka sinna läheks ju emhi.ee hoiatus ülesse. ja ega suurt vaatajas klubi sellele ei tekiks ma arvan. inimesed saavad vajalikumad andmed emhist kätte kui midagi väga hullu oodata on.
Njah, aga kas Eestisse reisi plaanivatel turistidel on meeles www.weather.ee või www.emhi.ee/?nlan=eng aadressid? Selle meteoalarmi point ongi selles, et kogu Euroopa hoiatused on kokku koondatud.
loll wrote:Ka mina kordan oma varasemat ettepanekut teha meteoradar ja äikseradar tasuta kättesaadavaks. Ei usu, et EMHI sellest meteoradari maksu all hoidmisest suurt kasu saab, kuna vaevalt, et eriti paljud inimesed seda raha eest tellivad. Ise arvan, et süüdlane on keskkonnaministeerium. Ei tohiks ju olla raske leida EMHIle raha, et nad saaksid mõlemad radarid lihtrahvale kättesaadavaks teha. Ilmselt on viimastel aastatel unustatud äiksega kaasnevad ohud hoolimata sellest, et selle aasta mais põles äiksega seoses maha üle kümmne maja.
Ja Rõuge kandis Võrumaal oli mai lõpu äikestest ka puid murdunud.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

puid murdub praktiliselt iga äikse ajal need on küll suhteliselt mitte oluline. äikese poolt põletatud majad ikka olulisemad on.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:puid murdub praktiliselt iga äikse ajal need on küll suhteliselt mitte oluline. äikese poolt põletatud majad ikka olulisemad on.
Siin on igatahes küll terve igavik möödas, millal äike viimati siin mõne puu murdis...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply