Pronkssõdur

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Tundub, et olukord kisub taas väga pingeliseks http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=15701109 . Loodaks, et eilne öö ei korduks.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:Tundub, et olukord kisub taas väga pingeliseks http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=15701109 . Loodaks, et eilne öö ei korduks.
Sama siin. Rahutuste epitsenter on praegu Tammsaare pargis.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Meil siin Lõuna-Eestis tulevad otse Lätist ka külalised...
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Jõhvis on sõda lahti.

EDIT
Kella poole ühe paiku jõudis sõda ka Kohtla-Järvele!
@Tallinn
Posts: 677
Joined: Tue Aug 22, 2006 9:51 pm

Post by @Tallinn »

Kes veel ei tea siis pronkssõdur on ammu läinud, ööl vastu 27 aprilli viid minema. Telekast oli hea vaadata kui venelased seda ei uskunud.
Eile oli ka endal linna asja ja vabaduse väljak oli täiesti rahvast täis.
Mis neil venelastel muud teha pole kui minna passima sinna.

Kusjuures lugesin ja ka raadiost kuulsin et kõik kes ära tuvastatakse saavad kuni 20 000 trahvi (mida neil niikuinii maksta pole) ning elamisluba võetakse ära, seega saadetakse venemaale. :)
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Nii, nüüd on ametlikult uudistes öeldud, et Tartus toimusid eile esimesed kergemad tülid ja on oodata, et asi läheb täna öösel tõsiseks.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

jõudu siis nendele venelastele lihtsalt varsti on kõik venelased rootsi kardinate omanikud ja pole enam mässajaid
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Täna oli kesklinnas juba üsna rahuli, suuri rahvamasse polnud.
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:Nii, nüüd on ametlikult uudistes öeldud, et Tartus toimusid eile esimesed kergemad tülid ja on oodata, et asi läheb täna öösel tõsiseks.
Mu õele helistati, et MSN-is levivad kõlakad, et kell 22 läheb Tartus jama lahti... Ma loodan südamest, et see info tõele ei vasta. Minu ema töötab Tartus ning ka minu ja mu venna koolid on Tartus...
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

hea et see veel eriti väikelinnu ei puuduta ja küladest rääkimatta.

aga jah kui juba välismaalt ka eesti riigile kuuluvaid kodulehti veidi korrigeerima hakatakse on suht jama.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tarmo Tanilsoo wrote: Mu õele helistati, et MSN-is levivad kõlakad, et kell 22 läheb Tartus jama lahti... Ma loodan südamest, et see info tõele ei vasta. Minu ema töötab Tartus ning ka minu ja mu venna koolid on Tartus...
Viimaseid uudiseid lugedes erinevatest portaalidest tundub väga tõenäoline, et täna läheb asi käest ka Tartus. Loodan, et politsei on seal valmis :shock:
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kuumus wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote: Mu õele helistati, et MSN-is levivad kõlakad, et kell 22 läheb Tartus jama lahti... Ma loodan südamest, et see info tõele ei vasta. Minu ema töötab Tartus ning ka minu ja mu venna koolid on Tartus...
Viimaseid uudiseid lugedes erinevatest portaalidest tundub väga tõenäoline, et täna läheb asi käest ka Tartus. Loodan, et politsei on seal valmis :shock:
Praegu vähemalt Postimees õnneks küll ei teata, et Tartus praegu midagi toimub, aga kes teab..
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Postimehe teatel on Tartus õhtu kulgenud rahulikult.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Tallinnas on täielik vaikus.
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Jõhvis vahistati granaadiga noormees. :o
Post Reply