Pronkssõdur

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Kuumus
Posts: 272
Joined: Thu Mar 22, 2007 2:44 pm
Location: Lõuna-Eesti

Post by Kuumus »

Pronkssõdur on taas püsti ja väga ilusas kohas kusjuures. Suuremaid kogunemisi kuju juures ei toimunud.

Küll aga ei saa Eesti saatkond enam oma tööd Venemaal teha, sest hoone on sisse piiratud "meeleavaldajate" poolt ja liikuda pole võimalik.
Meevaras
Posts: 167
Joined: Sun May 28, 2006 3:04 pm

Post by Meevaras »

Rahu ilmahuvilised! Mõtlesin küll et ei hakka mina siia teemasse postitust tegema aga siiski... Tõenäoliselt olen ma siinsetest foorumikasutajatest üks vanemaid ja mäletan 91. aastat küllalt hästi.Eesti on ALATI olnud Venemaal risti põiki jalus ja meie asukoha tõttu ei ole sinna midagi parata ja see ei muutu. Mis aga puutub Eestis elavatesse venelastesse siis enamik neist on vägagi normaalsed inimesed ja need käputäis purjus noori kes viimased ööd varastavad ja räuskavad , ei tea sõjast ega langenute mälestusest mitte kõige vähematki! Venelastele ja eestlastele õpetatakse erinevat ajalugu ja see ei ole enam ammu mingi saladus ja vot see 16 aastat peaks küll piisav aeg olema et riik oleks töötanud välja ajaloo õppesüsteemi,mis oleks rääkinud et eestlaste ja venelaste kultuur ja arusaam sõjast ongi erinev ja ei saa kõike mustvalgelt võtta. Selgitust aga pole paraku tehtud.
Kas on vaja kõiki Eestis elavaid venelasi tibladeks sõimata, eestlasele ju ei meeldi kui talle fa¹ist õeldakse!?
Kuna siin foorumis see teema üles tõsteti siis hoiaks vähemalt selle foorumi puhta sõimust. Kui on mingit positiivset/negatiivset asjalikku infot võiks seda loomulikult teistega jagada aga kas on vaja siia tuua linke ala "mahasavisaar" ja "ansipmudak"? Selliseid kõikvõimalikke linke ja lehekülgi on internet täis, saate ju minna ja kommenteerida või hääletada seal palju süda lustib, kas on vaja selliseid lapsikusi reklaamida. Hoiame vähemalt selle ühegi foorumi puhta ja poliitikavaba, pole vaja kõigega kaasa minna!
PS! Ma ei ole vene rahvusest ja elan paigas, kus neid praktiliselt pole, küll olen aga elanud 6 aastat Tallinnas ja kokkupuuteid nendega on olnud nii rahulikke kui vägivaldseid.
Kui postitus siia ei sobi võib ära kustutada!
Rahulikku õhtu jätku!
Tõnis
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Ma nõustun eelkõneleja arvamusega. Igas rahvuses on häid ja halbu inimesi. Need kes seal märatsesid olid halvad venelased, aga enamus venelasi normaalsed inimesed, vähemalt minu arvates. Seega ma ei soovita oma arvamust venelastest ainult selle halva näite puhul kujundada.

Olen samuti eestlane.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Halb oli see, et poevaraste seas võis olla ka eestlasi (vähemalt vnii väidetakse).
***
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

loll wrote:Ma nõustun eelkõneleja arvamusega. Igas rahvuses on häid ja halbu inimesi. Need kes seal märatsesid olid halvad venelased, aga enamus venelasi normaalsed inimesed, vähemalt minu arvates. Seega ma ei soovita oma arvamust venelastest ainult selle halva näite puhul kujundada.

Olen samuti eestlane.
Mina olen samuti eestlane ning just nende vene äärmuslaste pärast vaatasin täna hommikul videolt filmi "Dembel 4"(üks üsna lahe vene komöödia), et natuke pingeid maandada. Ausalt öeldes, venelased oskavad häid komöödiafilme teha, vaatan mõnuga. Olen eelkõnelejatega nõus.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply