EMHI ilmaennustused

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Ju muutusid ka nende mudelite näidud, mis enne -30 näitasid.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Aga ehk lugesid foorumit ja muutsid ära! :D

Huvitav oleks teada kust EMHI eile selle kolmapäevase -30C võttis. Otsisin eile pikalt aga ei leidnud ühtegi prognoosi kes oleks isegi -25C pakkunud kolmapäeva ööseks?
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

soul wrote:Aga ehk lugesid foorumit ja muutsid ära! :D

Huvitav oleks teada kust EMHI eile selle kolmapäevase -30C võttis. Otsisin eile pikalt aga ei leidnud ühtegi prognoosi kes oleks isegi -25C pakkunud kolmapäeva ööseks?
Aga äkki vastavad prognoosid ei ole lihtsalt lihtrahvale kättesaadavad?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Loomulikult pole kõik tasuta kättesaadav. Aga samas on ka terve rida vabasid prognoose ja kui neid pikemalt jälgida siis tekkib päris hea ülevaade prognoositavast.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

seega jah siis. eesti ilma ei anna ennustada.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Mina arvan ikka, et lihtrahvale mitte kättesaadavad ennustused näitavad hoopis teisi temperatuure kui need, mis tasuta kättesaadaval on
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Tarmo Tanilsoo wrote:Mina arvan ikka, et lihtrahvale mitte kättesaadavad ennustused näitavad hoopis teisi temperatuure kui need, mis tasuta kättesaadaval on
Vaidlusalune kolmapäeva ööse -30C oli tõesti hoopis teine temp, kui teistel prognoosidel, aga paraku ei osutu see vist tõeseks. Tavaliselt 3-4 ööpäeva prognoosid on üsna sarnased ja suuri erinevusi ei esine. Eks kõik eksivad
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

soul wrote:
Tarmo Tanilsoo wrote:Mina arvan ikka, et lihtrahvale mitte kättesaadavad ennustused näitavad hoopis teisi temperatuure kui need, mis tasuta kättesaadaval on
Vaidlusalune kolmapäeva ööse -30C oli tõesti hoopis teine temp, kui teistel prognoosidel, aga paraku ei osutu see vist tõeseks. Tavaliselt 3-4 ööpäeva prognoosid on üsna sarnased ja suuri erinevusi ei esine. Eks kõik eksivad
Ilmanähtused ei ole vennad ning iga ilmasündmus on suht individuaalne. Selles mõttes on õigus - kõik eksivad. Mitte keegi ei ole täiuslik
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
soul
Posts: 142
Joined: Tue Oct 17, 2006 5:13 pm
Location: Tartu

Post by soul »

Tuleb EMHI-i tunnustada, just nende suurte külmadega temp prognoosimisel. Ei pakkunud ükski teine vabalt kättesaadav prognoos eriti 24 tunni suhtes sellist täpsust ( -30C)
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

soul wrote:Tuleb EMHI-i tunnustada, just nende suurte külmadega temp prognoosimisel. Ei pakkunud ükski teine vabalt kättesaadav prognoos eriti 24 tunni suhtes sellist täpsust ( -30C)
Sama siin. Tubli töö, EMHI!
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Post Reply