Hoolimatuse suhtes nulltolerants

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Post Reply
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Hoolimatuse suhtes nulltolerants

Post by Tarmo Tanilsoo »

Lugesin Postimehest artiklit, kus majaelanikud tahavad Pärnus kaldtee kadumist.

Igasugune hoolimatuse suhtes kehtestan asja, mida oleksin pidanud juba ammu tegema: kehtestan nulltolerantsi!

Kaldtee liigutamist nõudvad inimesed ei ole enam siin foorumis teretulnud. Kui selgub, et mõni kasutaja on sealt majast ja tahab kaldtee kadumist ja kelllel on vaesest tüdrukust ükskõik, langevad kasutaja "aktsiad" vähemalt minu silmis küll tunduvalt.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Wed Dec 06, 2006 6:48 pm, edited 3 times in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

no ma arvan et kui sa ise elaksid ka suuremas asulas kus selline rauast kaldtee oleks ning esimesel korrusel elaksid ma arvan et sulle endale ka see krigin eriti ei meeldiks.

igastahes kui minu akna all selline oleks siis oleks see ikka suht nõme.

ja kui see trepikojas sees ka veel on siis kuidas need elanikud enda mööblitki uuendada saaksid kui mingi kaldtee koos käsipuuga on ees.


arvan veel seda et see osa mis seal õues näha on sel pole küll mõtet et ta nii pikk on saaks ka 1 m hakkama ma arvan.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:arvan veel seda et see osa mis seal õues näha on sel pole küll mõtet et ta nii pikk on saaks ka 1 m hakkama ma arvan.
Trepp on liiga kõrge. Sinu pakutud pikkusega kaldtee oleks niivõrd järsk, et 60 kg inimene ei saa lihtsalt ratastooliga inimest.

Muidugi, seda kaldteed oleks saanud teha ka teist moodi. Positiivseid näiteid saan tuua näiteks koolist, kus ma käin. Kuid, kas mingi krigina pärast peaks tüdruk kannatama? :x Tead, mõnikord hakkavad minu talus koerad õhtul haukuma, nt. kui naabrid koju tulevad. Aga mina ei lähe naabritele ütlema, et püsige toas, meil hakkavad teie pärast koerad haukuma! Punkt! Kui ikka jalad all on, siis ei pruugi mõista kõiki neid raskusi, mida ratastooli aheldatud inimene läbi tegema peab.

Ehk siis leiutad ka viisi, kuidas see tüdruk ilma probleemideta väljas käia?
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

ma ei jaga pointi kas on mõtet arutada ilmastiku foorumis sellist asja. ja mida see foorumi teemasse veel puutub.

ideeks lisan seda et koligu siis kuskile teise majja kui raha on niipalju.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:ma ei jaga pointi kas on mõtet arutada ilmastiku foorumis sellist asja. ja mida see foorumi teemasse veel puutub.

ideeks lisan seda et koligu siis kuskile teise majja kui raha on niipalju.
Ok, ma kolin selle teema teemavälisesse. Teemavälisesse saab kirjutada ka mitte ilma kohta. See "koligu siis ära" suhtumine on minu arvates küll väga halb. See on sama hea kui päevil, kui mul veel netti polnud oleks keegi öelnud: "Koli siis linna, seal on internet."
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

oleks ma vaid teadnud siis oleks öelnud.
Post Reply