Veidi tulevikust...

Postitused, mis ei ole seotud ülaltoodud teemadega ja/või ilmaga
Post Reply
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Veidi tulevikust...

Post by Marek »

Kui ma lugesin artiklit http://www.epl.ee/artikkel/357576, siis mul nagu meenus, et Tarmo Tahilsoo ihkab oma ilmakanalit, värsti on tal selleks võimalus kasutades uut Skype prgrammi. Arvan, et meie, kui ilmahuvilised peaksime ilmakanali teema ület tõstatama...
Raul. K
Posts: 2057
Joined: Fri May 26, 2006 4:01 pm
Location: Tartu, Tähtvere

Post by Raul. K »

Päris huvitav idee tundub olema. Mina oleks poolt.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

nüid ma komentaarin. ei tea pole erilist mõtet ilmakanalil ja mida seal näidata oleks kui 3 nädalat jutti paistaks aint päike. vot jah tervele skandinaaviale tasuks ära.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Post by Tarmo Tanilsoo »

Kaarel wrote:nüid ma komentaarin. ei tea pole erilist mõtet ilmakanalil ja mida seal näidata oleks kui 3 nädalat jutti paistaks aint päike. vot jah tervele skandinaaviale tasuks ära.
Just minu mõte! Kui Eestis on ilm igav, las näitab maailma ilma. Kusagil on ikka on midagi huvitavat.
Last edited by Tarmo Tanilsoo on Sat Oct 07, 2006 3:30 pm, edited 1 time in total.
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Tarmo Tanilsoo
Site Admin
Posts: 3028
Joined: Wed May 24, 2006 7:23 am
Location: Laguja, loc: KO38FD
Contact:

Re: Veidi tulevikust...

Post by Tarmo Tanilsoo »

Marek wrote:Kui ma lugesin artiklit http://www.epl.ee/artikkel/357576, siis mul nagu meenus, et Tarmo Tahilsoo ihkab oma ilmakanalit, värsti on tal selleks võimalus kasutades uut Skype prgrammi. Arvan, et meie, kui ilmahuvilised peaksime ilmakanali teema ület tõstatama...
Super! :)
Kui ei ole märgitud teisiti, väljendavad minu postitused minu isiklikke seisukohti.
Kaarel
Posts: 2574
Joined: Fri May 26, 2006 10:55 am
Location: Raplamaa,Valgu

Post by Kaarel »

mitte just terve maailma oma aga nagu ma mainisin skandinaaviast on küllaga. aga eks jah see ole näha kuidas see toimima hakkab.
Marek
Posts: 726
Joined: Thu May 25, 2006 7:59 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Marek »

Ei noh vaatame, maailma ilmastikku võiks ka tunda mingil määral, kui huvi üldse ilma vastu on. Aga see maailma ilmastiku lood (vms) peaks olema siis huvipakkuv... :wink:
Post Reply